środa, 20 kwietnia 2016

EUROWEEK

W dniach 26 - 30 kwietnia grupa 16 uczniów z klas 5 i 6, pod opieką p. Doroty Walczuk i p. Małgorzaty Łaska brać będzie udział w warsztatach językowych EUROWEEK.

Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Europejskiego Forum Młodzieży – stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży.

W trakcie trwania szkolenia wszyscy uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z zasadami projektów Wolontariatu Europejskiego, projektów dotyczących Ameryki Południowej, Środkowej, Afryki, Azji, jak również międzynarodowych wymian młodzieży. Ponadto każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy goszczonych przez EFM.

Program „EuroWeek – Szkoła Liderów” obejmuje 4 bloki tematyczne: „Praca, praca w grupie”, „Kierowanie”, „Kultury świata" i „Europa; stosunki międzynarodowe”. Znaczna część zajęć  będzie prowadzona w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy EFM z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Turcji i Peru.

Przez 5 dni mieszkać będziemy w Międzygórzu http://slonecznawilla.eu/.

Zapowiada się fantastyczna przygoda :)

Od wtorku, na naszym blogu, spodziewajcie się codziennych relacji :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz