wtorek, 26 kwietnia 2016

EUROWEEK

DAY 1

Dojechaliśmy szczęśliwie do Międzygórza :)

Spotkaliśmy się na Dworcu Wschodnim o 8:40. Wszyscy byli punktualnie oprócz pociągu, który odjechał z 5-minutowym opóźnieniem.
Pendolino zawiozło  nas do Wrocławia, tam przesiedliśmy  się do pociągu do Kłodzka, potem wsiedliśmy w autobus do Bystrzycy Kłodzkiej,  a tam już czekał bus, który przywiózł nas do pensjonatu „Słoneczna” w Międzygórzu. Cała podróż ( ponad 500 km) trwała od 9:25 do ok. 17:00.
Nasz pensjonat znajduje się koło małego, ale wartkiego strumyka. Budynek ma kilka pięter (my mieszkamy na trzecim), a otaczają go góry porośnięte drzewami.
Kiedy zostaliśmy zakwaterowani, wszyscy zaczęli się rozpakowywać. Mieliśmy krótkie spotkanie z Panią dotyczące zasad zachowania i poszliśmy na kolację, Była kwadratowa pizza  i różne inne dobre rzeczy :).
Potem mieliśmy zajęcia o nazwie TEAM BUILDING. Poznaliśmy naszych opiekunów wolontariuszy – jest dwóch panów z Indii, pani z Chin i pan z Azerbejdżanu. Przekazali nam zasady panujące na zajęciach: SMILE , SPEAK ENGLISH, SHOW RESPECT, HAVE FUN.
Na koniec była jeszcze dyskoteka J

I dzień pierwszy się skończył. Co będzie dalej? Nikt z nas nie wie. Wiemy tylko, że będzie świetna zabawa J.

Day 1 opisała drużyna chłopców  ( Krzyś, Olek, Kacper i Albert) J.


On the way to Wrocław:
waiting for supper...3 komentarze:

 1. Pozdrawiam całą moją rodzinę!!!!
  Antka, Mamę i Tatę!!!!!:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ala pozdrawia!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Było super najbardziej podobało mi sie gra ,,blinking",najgorsze buło pozegnanie ale mam nadzieje że się jeszcze spotkamy :)
  Jula

  OdpowiedzUsuń