czwartek, 1 września 2016

EUROWEEK

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Zgodnie z informacją przekazaną Państwu w czerwcu, w bieżącym roku szkolnym mamy zaplanowane dwa wyjazdy na warsztaty językowe Euroweek ( 5 dni, Międzygórze). Zgłosiła się już duża grupa uczniów, co nas cieszy.

Uczniowie wyjadą podzieleni na grupy wiekowe:
25-29 października – grupa uczniów z klas 5-6
26-30 kwietnia – grupa uczniów z klas 4-tych

Koszt wyjazdu to 330 zł (a nie jak podałam wcześniej 350 zł – wyższa kwota obowiązuje w maju i czerwcu)  + koszty przejazdu ( w kwietniu zapłaciliśmy 121 zł – przejazd PKP + autokar). Ostateczna cena przejazdu jest podawana po zakupie biletów PKP ( które można kupić nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem).

W chwili obecnej ustalamy ostateczną listę uczniów na wyjazd dla klas 5-6. Mamy jeszcze 4 miejsca wolne.

Przypominam, że warunkiem wyjazdu jest minimum bardzo dobre sprawowanie oraz brak problemów z nauką – po powrocie trzeba szybko nadrobić materiał z lekcji (z czterech dni).

Warsztaty odbywają się wyłącznie w języku angielskim!

Uczniowie, którzy już są zgłoszeni ( jeśli spełniają powyższe warunki), proszeni są o wpłacanie zaliczek w wysokości 100 zł do mnie, do dnia 14 września.

Czekam jeszcze oczywiście na 4 chętne osoby.

Jedziemy grupą: 16 uczniów + 2 opiekunów ( nauczyciele: Małgorzata Łaska i Dorota Walczuk).

Niezdecydowanych zapraszam na bloga języka angielskiego http://funwithenglishsp114.blogspot.com/ – w zakładce EUROWEEK (po lewej stronie) znajduje się szczegółowa relacja z warsztatów  w kwietniu.

Informacje dotyczące warsztatów w kwietniu 2017r. (dla uczniów klas czwartych) podane zostaną w listopadzie/grudniu.


Małgorzata Łaska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz