wtorek, 7 marca 2017

We are in Spain - Day 4

Day 4 - 7th March

Jest 7:03 rano. Paniom się pomyliło i zamiast o 7:00 wstały o 6:00 :).
Śniadanie jest dzisiaj trochę wcześniej, bo wyruszamy na zwiedzanie.


Pogoda? Bajeczna :). Piękne słońce i temperatura 20-21 stopni. Teraz o 7 rano jest już 14 stopni!

Jak nam dzisiaj minął dzień?
Rano, po śniadaniu wyruszyliśmy do szkoły. Dzieci dobrane w międzynarodowe grupki chętnie rozmawiąją po angielsku, co bardzo cieszy:).

Zdarzało się dzisiaj też, że mówiłyśmy do naszych uczniów po angielsku, a oni bez zastanowienia odpowiadali nam też po angielsku....ba, nawet jak mówimy do nich po polsku to też zdarza im się po angielsku odpowiedzieć :)W szkole dołączyły do nas 3 hiszpańskie szóste klasy i dwoma autokarami wyruszyliśmy na wycieczkę. Byliśmy w kilku ciekawych miejscach, posłuchaliśmy trochę ciekawostek historycznych.Drugie śniadanie jedliśmy przy plaży, patrząc na ośnieżoną górę Sierra Nevada. Morze i góry (tym bardziej, że pokryte śniegiem) przy temperaturze powyżej 20 stopni to bardzo ciekawe połączenie :).
Lunch jedliśmy w parku, skąd przyjechaliśmy na odpoczynek do hotelu. Potrzebowaliśmy dzisiaj trochę więcej czasu na regenerację.

Przed odpoczynkiem jeszcze małe zakupy:Godzina 18:33, a słońce nadal wysoko :)

Na 20:00 poszliśmy do restauracji Angelo na "małą" kolację:

3 komentarze:

 1. Ach wtorek. Zwiedzanie miasta praktycznie wzdłuż i w szerz. Dużo ciekawych miejsc i informacji o miejscowości. Było tego tyle, że nie spamiętam. Jednym słowem Kapitalnie.

  Asia

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie troszeńkę było za gorąco, ale bardzo mi się podobało, zwłaszcza opowiadanie przewodnika o studniach w Andaluzji. Pod koniec dnia jak zwykle międzynarodowe towarzystwo wybrało się na kolację tym razem w restauracji "Angelo".
  Krzysiek

  OdpowiedzUsuń
 3. We went sightseeing and there was too much sun, but it wasn't a problem, becouse the views were beautiful :)

  Wiktoria

  OdpowiedzUsuń